Proves de selecció: resultat primera fase

Ja tenim les personetes que ens agradaria veure el proper dissabte, 14 de desembre, a la segona fase de les proves de selecció de cant i ball.

Com sempre, valorar a unes i a altres no és senzill, i volem agrair, molt sincerament, a totes les personetes que han tingut les ganes i la valentia de presentar-se... la nostra enhorabona a elles i a ells.

Ací teniu les personetes seleccionades.

  

2a FASE DE CANT

La 2a fase serà presencial i es realitzarà a l'IES Violant de Casalduch de Benicàssim el dissabte 14 de desembre, seguint l'horari especificat més endavant.

Les instruccions i el material a interpretar vos l'enviarem demà.

ALUMNAT SELECCIONAT

NOM

CENTRE

POBLACIÓ

HORA DE LA PROVA

Sabrina Hartford

IES Professor Broch i Llop

Vila-real

10:00

Noa Llop Gil

IES Professor Broch i Llop

Vila-real

10:00

Gabriela Tomás

IES Violant de Casalduch

benicàssim

10:00

Marc Cardenach

IES Violant de Casalduch

benicàssim

10:00

Eliseo Múñoz

IES Violant de Casalduch

benicàssim

10:00

Aitana garcia cayuela

IES Clot del Moro

Sagunt

10:40

Maria Sàez 

IES Gilabert de Centelles 

Nules 

10:40

Alba Risueño Campos

IES El Puig

El Puig de Santa María

10:40

Naiara Cabrera Campos

IES El Puig de Santa María 

El Puig

10:40

Natxo Sanfèlix

IES Clot del Moro

Sagunt

10:40

Joel Caballero Ortega

IES Manuel Sanchis Guarner

Silla

11:20

Paula Nieto Cuñat

IES 25 d'abril 

Alfafar

11:20

Maria Montilla

IES El Cabanyal

València

11:20

Núria Castillo Mallasén

IES Vall d'Alba

La Vall d'Alba

11:20

Marta Rallo Fes

IES Vall d'Alba

La Vall d'Alba

11:20

Francesc Solé Clua

INS Terra Alta

Gandesa

12:00

Carlos Ortí García

IES ElS Ports

Morella

12:00

Marta Segura Boix

IES ElS Ports

Morella

12:00

Candela Galán

IES José Vilaplana 

Vinaròs

12:00

Ainoa

INS Terra Alta

Gandesa

12:00

Maria Expósito Merino

INS Viladecavalls

Viladecavalls

12:40

Anai Perelló Benson

IES Sorts de la Mar

Dénia

12:40

Anna Méndez Navarro

INS Milà i Fontalals

Vilafranca del Penedès

12:40

Judit Gómez

INS Pic del Vent

Caldes de Montbui

12:40

Marina Abella Carrasqué

INS Viladecavalls

Viladecavalls

12:40

Paula Rigo Ortega

IES Emili Darder

Palma

per concretar

Maria Amengual Martí

IES Emili Darder

Palma

per concretar

 

 

2a FASE DE BALL

La 2a fase serà presencial i es realitzarà a l'IES Violant de Casalduch de Benicàssim el dissabte 14 de desembre, en horari de 10 a 14 hores.

L'alumnat no ha de preparar-se res, serà una classe presencial.

 

ALUMNAT SELECCIONAT

Andrea Sequi

Marta Pérez Centelles

Elena Torres Esparducer

Alba Vilar Gallego

Laura Fornés Schnetz

Clara Voltas Vinyals

Marta Porokhnyak

Lucia Huguet

Maria Llecha Vall

Victòria Domínguez

Ainhoa Rozalén

Gabriela de Oliveira Dionizio

Elvira Vinuesa Semenyuk

Beatriz Lambru

Ariadna Beltran

 

Visit lbetting.co.uk how to sing-up at ladbrokes

iCagenda - Calendar

Twitter

Contacte

  • Associació COM SONA L'ESO
     
  • Segons el tema ens pots escriure a:
    -Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. Qüestions generals
    -Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  Qüestions econòmiques, etc.
     
  • Número de compte:
    ES12 0081 0190 4100 0134 2438
  • Fotògraf oficial: